Hotel
Het 4 sterren Hampshire Hotel - Churchill Terneuzen is schitterend gelegen aan de Westerschelde, de druk bevaren scheepvaartroute van en naar Antwerpen. Het gezellige centrum van Terneuzen is te bereiken via een korte wandelroute langs de Scheldedijk.
Het hotel biedt comfort voor zowel de zakelijke als de toeristische gast en beschikt over alle faciliteiten en services die men van een 4 sterrenhotel mag verwachten. Wat dacht u van een heerlijke duik in ons zwembad bijvoorbeeld?
Het hotel beschikt over voldoende gratis parkeergelegenheid en is gelegen op slechts 30 autominuten van Vlissingen, Goes en Middelburg,via de Westerscheldetunnel. Tevens ligt Gent op 25 minuten en Antwerpen op 40 minuten. Vliegveld Zaventem te Brussel is binnen 50 minuten te bereiken.

Het hotel is een uitstekend startpunt voor leuke fietstrips door ZeeuwschVlaanderen. "Het landje apart”. Tevens zijn de gezellige vestingstadjes Hulst en Sluis een bezoek zeker waard.
In samenwerking met ZorgSaam Ziekenhuis, Terneuzen is het mogelijk op vakantie te gaan naar het Hampshire Hotel - Churchill en uw volledige zorghulp door ZorgSaam te laten verzorgen. Ook voor specialistische zorg, of herstelvakanties kunnen wij voor de u de geschikte partner zijn. Kijk voor alle informatie op www.zorgsaam.org . In combinatie met ZorgSaam zijn er ook ooglaserbehandelingen mogelijk, kijk voor de volledige informatie op www.eyecenter.nl.
Zakelijke bijeenkomsten
Het hotel beschikt over 5 vergaderzalen die zeer geschikt zijn voor bijeenkomsten als seminars, trainingen, produktpresentaties of jaarvergaderingen. Wij beschikken over alle audiovisuele hulpmiddelen en airconditioning.
Door de unieke ligging aan de Westerschelde vergadert u in een inspirerende omgeving. In de pauze even de benen strekken langs de Westerschelde zet alle deelnemers weer op scherp en geeft frisse energie! Meer informatie of een offerte op maat? Bel 0115-649054 of mail naar banqueting@hampshire-churchill.nl
Zakelijke tarieven
Voor een speciale Corporate rate kunt u contact met ons opnemen:
0115-649054 of sales@hampshire-churchill.nl
Appartementen
Volop keuze voor een langer verblijf. Het City Hotel heeft 30 4 kamer appartementen, 30 studio's en 20 twee kamer appartementen die zich uitstekend lenen voor een langer verblijf. Uitgerust met een keuken of kitchenette, balkon, zithoek, telefoon, muziekinstallatie, televisie, eethoek en ruime badkamer. Het Hampshire Hotel - Churchill beschikt over 6 erg ruime en luxe appartementen voorzien van alle gemakken.
U vindt informatie over onze appartementen onder faciliteiten / other. Voor meer informatie mail (sales@hampshire-churchill.nl) of bel onze salesafdeling 0115-649054.
| Nachten | Prijs p.p. | Geldig tot | Meer informatie |
| 2 nachten | € 99,50 | 31-12-2012 |
| Nachten | Prijs p.p. | Geldig tot | Meer informatie |
| 2 nachten | € 89,00 | 31-12-2012 |
| Nachten | Prijs p.p. | Geldig tot | Meer informatie |
| 2 nachten | € 119,50 | 31-12-2012 |
| Nachten | Prijs p.p. | Geldig tot | Meer informatie |
| 2 nachten | € 149,50 | 31-12-2012 |
| Nachten | Prijs p.p. | Geldig tot | Meer informatie |
| 2 nachten | € 99,50 | 31-05-2012 |
Hampshire Hotel - Churchill Terneuzen
Churchilllaan 700
4532 JB Terneuzen NEDERLAND
Tel: +31 (0) 115 621 120
Fax: +31 (0) 115 697 393
Email: info.churchill@hampshire-hotels.com
Gastenboek
wij zijn zeer tevreden over een weekendje in het hotel .Leuk personeel en mooie kamers Ook is het een mooie omgeving zo aan de schelde.Wij komen zeker nog een keer terug
Geweldig hotel ! Alles dik in orde. Aangenaam, zeer capabel en vriendelijk personeel en een zeer goede keuken ! Graag tot nog eens.
Het Sinterklaasweekend in Zeeland geviert met z'n tweeen, geweldig ontvangst, gezellig personeel, lekker eten, goede bedden, fijn zwembad, alom een goed relxad weekend, heerlijk
wij verbleven met onze familie, 12 personen, in dit hotel van 27 tot 29 dec. en waren bijzonder tevreden, ontvangst, vriendelijkheid, beschikbaarheid, maar vooral de 5-gangenmaaltijd van maandag 27 dec.was prachtig, ook de vriendelijke attentie(s) voor mijn jarige dochter viel bijzonder in de smaak. Hartelijk dank!
Had in het hotel 1 overnachting. Vond de prijs van de kamer aan de dure kant waarbij het ontbijt er nog extra over heen kwam. Kamer zag er goed en verzorgt uit. Personeel was vriendelijk.
in het weekend van 4,5 en 6 juni waren wij te gast in dit hotel. zeer vriendelijke bediening, heerlijk eten, mooie schone kamers. wat ons betreft ; een aanrader !
We willen u bedanken voor het afgelopen weekend we waren er met onze scoonzoon dochter enkleinkinderen we zijn dit jaar 40 jaar getrouwd en het leek ons een leuk idee om met het hele gezin naar u hotel te gaan en het was geweldig de kinderen hebben genoten zelfs de knuffels waren met bedden opmaken onder de dekens gelegd het personeel was zo geweldig nogmaals bedankt voor het unieke weekend
Even gauw een hotel gezocht vanwege werkzaamheden in de buurt.Hampshire hotel echt een aanrader. Betaalbaar en een leuk ontvangst,Met name Nicole en sascha verstaan hun vak goed.'t Was top. gr. Johann
Service en klantvriendelijkheid zijn net zo groots als het uitzicht op de Schelde!
Even een weekendje uit. Gekregen van onze kinderen. Het was een geslaagd weekend. Het hotel ademt een rustige sfeer. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. Onze kamer was netjes en schoon. Ook het sanitair is van zeer goede kwaliteit. Het eten was heerlijk. Ook in de bar kun je nog gezellig even wat drinken. Voor de prijs hoef je het niet te laten. Ons weekend was geslaagd en we komen zeker nog een keer terug.
Van 19 tot en met 21 febr 2010 een weekendje geweest. Bij de receptie waren ze erg vriendelijk en behulpzaam. Lekker gegeten, Ontbijtbuffet was lekker en luxe met champagne en zalm en nog veel meer lekkers. Erg goed verzord. Diner was ook erg goed Het personeel in het restaurant was erg vriendelijk en je had er echt het gevoel dat je uit bent en welkom bent. Mooie kamer schoon en netjes De badkamer was super mooi. Een minpuntje was dat we de kamer niet echt lekker warm konden krijgen(centraal geregeld) Wij zaten met onze kamer op een hoek en op de wind. Maar ik zou er zo weer heen gaan zeker een aanrader
hebben net het "alles is liefde" arrangement achter de rug en vonden het echt geslaagd.heel vriendelijke mensen,het eten was heel lekker en voor 50 euro meer hadden we er de bruidssuite genomen en deze is echt wel een aanrader!!het was een geslaagd verjaardagskado voor m'n partner. thx hampshire!
Via Boompers gebruik gemaakt van een lezersaanbieding. Hotel is top, bediening is super, eten is prima, uitzicht fenomemaal, meer superlatieven zijn niet nodig. totziens
prima hotel,goed eten, en alles schoon op de kamers,voor herhaling vatbaar
Al 3x gewest, goed bevallen en betaalbaar goed eten, en alles goed verzoegd
een goed hotel en betaalbaar
Wij hebben een heerlijke vakantie gehad in dit hotel. Al het personeel was vriendelijk en gastvrij. Heerlijk gegeten en genoten van het uitzicht op de Westerschelde. Ook de leeslamp voor 's avonds ontbrak niet. Voor het bewaren van een medicijn werd een koelkast geplaatst. Service overal. De kleinschaligheid van Zeeuws-Vlaanderen beviel ons prima en door de Westerscheldetunnel is Walcheren heel nabij. Onze trips naar Brugge (erg druk) en Gent (opgebroken straten) vielen ons tegen, vooral ook door het gebruik van een duwrolstoel. Maar het verblijf in het hotel maakte alles goed. Wij komen zeker nog eens terug, al was het alleen maar om al die vriendelijke mensen daar nog eens te ontmoeten ! Jammer dat zoveel "Hollanders" de weg naar Zeeuws-Vlaanderen (nog ?) niet weten te vinden. Terneuzen ligt zeer centraal.
Via een lezersaanbieding met dit hotel in aanraking gekomen. Het was een leuk hotel, alles keurig verzorgt. Ook de ligging ten opzichte van het water maakt het dat het voelt als een klein beetje vakantie (buitenland).
Ik ben nu voor mijn werk een aantal keren in dit hotel geweest. Fijn hotel met een heerlijke douche! Attent personeel dat voor je klaarstaat en je herkent na een aantal verblijven. Fijn ook dat je gebruik kunt maken van het business kantoortje en WIFI. Je kunt goed zien dat ze hier gewend zijn aan veel zakelijke gasten en zijn daar op ingericht.
We waren met een aantal vriendinnen op meidenweekend en hebben ons hier prima vermaakt. Goed bij kunnen kletsen in de bar, lekker eten in het restaurant en uitwaaien aan de Westerschelde. En uiteraard heerlijk stomen in de sauna!