Hartje Den Haag - pal naast het regeringscentrum aan het Binnenhof, staat Hotel Corona - Hampshire Classic. Het hotel staat voor elegante luxe, zeker ook op gastronomisch gebied. Het is gevestigd in drie 17e-eeuwse panden en wordt gekarakteriseerd door veel sfeer en een uitstraling van voorname klasse.
Clientèle van ministers en diplomaten, mede door de gunstige ligging van het hotel. Bij die ambiance horen ook de hoge plafonds, de indrukwekkende kroonluchters en het warm rood dat de overheersende tint is van stoffen en bekleding.
Op de begane grond van Hotel Corona is Café Restaurant Corona gevestigd, met een internationale kaart. Hier kunt u overdag ongedwongen genieten van gerechten uit alle werelddelen.
Door het authentieke karakter van het pand, zijn alle kamers verschillend. Er is onderscheid gemaakt tussen één- en tweepersoonskamers. De éénpersoonskamers zijn voorzien van een twijfelaar en de tweepersoonskamers zijn voorzien van twee éénpersoonsbedden (twin).
De Comfort kamers hebben een Engelse stijl. De stijl van deze kamers is in de meubels, vloerbedekking, gordijnen en accessoires doorgevoerd.
Hotel Corona - Hampshire Classic beschikt over uitstekende banquet faciliteiten voor groepen van 2 tot 175 personen. Op de eerste etage van het hotel bevinden zich 3 sfeervolle vergaderzalen die prachtig uitzicht bieden op het Buitenhof.
Vanzelfsprekend beschikt Corona hotel over moderne communicatie- en vergaderapparatuur die uw bijeenkomst waar nodig kunnen ondersteunen.
Naast de mogelijkheid om vergaderingen te organiseren, lenen de ruimtes zich bijzonder goed voor cocktail recepties, lunches en diners.
8-uurs Vergaderarrangement
Vanaf € 69,50 per persoon
-- Passende zaalruimte tussen 09.00 uur en 17.00 uur
-- Gebruik van flip-over
-- Een overheadprojector met scherm
-- Koffie- en thee service met zoete lekkernijen (muffins, donuts en koekjes)
-- IJswater tijdens de vergadering
-- Uitgebreide broodjeslunch met melk, jus d'orange, koffie en thee
-- Buffet met handfruit en verse vruchtsappen
-- Twee frisdranken tijdens de middagsessie
12 uur Vergaderarrangement
Vanaf € 99,50 per persoon
Programma zoals in het 8-uurs arrangement, aangevuld met:
-- Zaalgebruik tot 22.00 uur
-- Diner (3 gangen - "Menu du Jour")
24 uur Vergaderarrangement
Vanaf € 231,50 per persoon
Programma zoals in het 12-uurs arrangement, aangevuld met:
-- (Voor) overnachting in een eenpersoonskamer
-- Uitgebreid ontbijtbuffet
32 uur Vergaderarrangement
Vanaf € 291,00 per persoon
-- 12 uur Vergaderarrangement op dag 1
-- 8 uur Vergaderarrangement op dag 2
-- (Voor) overnachting in een eenpersoonskamer
-- Uitgebreid ontbijtbuffet
Bovenstaande arrangementen zijn geldig vanaf 10 personen.
|
In de omgeving van het hotel vindt u verschillende toeristische attracties: Dr. Anton Philipszaal – Den Haag Kunst Galeries – Den Haag Panorama Mesdag Maurits Huis Vredespaleis Madurodam Scheveningen |
Hotel Corona - Hampshire Classic
Buitenhof 39-42
2513 AH Den Haag NEDERLAND
Tel: 0031-70-363 79 30
Fax: 0031-70-361 57 85
Email: info@corona.nl
Gastenboek