
“Luxe viersterrenhotel in een zeventiende-eeuws grachtenpand aan de Keizersgracht”» Lees meer over The Toren - Hampshire Classic
Als u een weekend wilt relaxen en daarnaast ook volop van Amsterdam wilt genieten, dan is een verblijf in het luxe The Toren – Hampshire Classic sterk aan te raden. Het hotel is in 2012 uitgeroepen tot “Best City Boutique Hotel” tijdens de Boutique Hotel Awards. Een prijs die ze danken aan de ongekende service die de gasten 24 uur per dag krijgen: van een fles champagne op de kamer tot het aanbevelen van goede restaurants en leuke bezienswaardigheden in de buurt.
De ligging van The Toren – Hampshire Classic is buitengewoon goed. In een 17e-eeuws grachtenpand aan de Keizersgracht met het Anne Frank Huis, de Westerkerk, de Jordaan en De 9 straatjes om de hoek. Ook de Dam ligt niet ver van het hotel. Hier bevindt zich een aantal interessante bezienswaardigheden: het Nationaal Monument, De Nieuwe Kerk met spraakmakende tentoonstellingen en het Koninklijk Paleis Amsterdam.
The Toren – Hampshire Classic heeft zelf geen restaurant, maar wel een zeer nauwe band met restaurant Christophe’. Chef-kok van dit bekende restaurant aan de Leliegracht, om de hoek van het hotel, is Jean-Joël Bonsens. Deze Fransman stond ooit in de keuken van het Franse toprestaurant Les Templiers in Loiret en werkte voor de wereldberoemde chef-kok Paul Bocuse in Lyon.
Het bijzondere van deze samenwerking is dat u het hotel niet eens uit hoeft om van de gerechten van Jean-Joël te kunnen genieten. U kunt namelijk via de roomservice een menu bestellen en op uw kamer laten uitserveren. Mocht u liever in de sfeervolle lounge aan tafel dineren, dan kan dat ook. Of er kan een tafel worden gereserveerd in restaurant Christophe’ zelf.

De prettige sfeer in het hotel zelf en in de 36 gastenkamers in het bijzonder, zorgt ervoor dat u kunt ontsnappen aan de dagelijkse drukte en stress. Zakenmensen van over de hele wereld weten het luxe The Toren – Hampshire Classic te vinden en komen regelmatig terug. Naast een perfecte ligging in het centrum van de stad, aan de Keizersgracht en uitstekende persoonlijke service van de medewerkers van het hotel, heeft het hotel extra faciliteiten voor de zakelijke gast. Zoals gratis Wi-Fi in het hele hotel, shuttleservice van en naar Schiphol, conciërgedienst, stomerij en wasservice.
Vergaderen aan de Keizersgracht
The Toren – Hampshire Classic beschikt over een smaakvol ingerichte conferenceroom met airconditioning en alle gewenste moderne apparatuur. De ruimte is geschikt voor bijeenkomsten als vergaderingen, seminars of productpresentaties, met een groep van tien tot achttien personen. Om het u gemakkelijker te maken, kunt u kiezen uit drie verschillende vergaderarrangementen, al dan niet met lunch, driegangendiner en/of overnachting. Tijdens de pauzes kunt u in alle rust van een drankje genieten in de hotelbar met uitzicht over de Keizersgracht. Of u kunt een korte sightseeing tour doen langs de vele culturele en historische plekken in de buurt van het hotel.
