
| Kamers alle + |
|---|
| Deluxe American kamer |
| Classic American Room |
| Junior American Suite |
Voor de zakelijke reiziger is alles aanwezig om het verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Ontspannen na het werk of nog zaken afhandelen – het kan allemaal. Voor gasten is er gratis Wi-Fi in het hele hotel, uitgebreide 24-uurs roomservice, express check out, business tv-kanaal (Engelstalig) en een business center. Openbaar vervoer vertrekt pal voor de deur, voor de taxi naar Schiphol geldt een vast tarief. Ontspannen kan in de gratis fitnessruimte en sauna.
Café Americain is exclusief af te huren voor een diner, modeshow, productpresentatie of receptie met maximaal 330 personen. Voor zakelijke bijeenkomsten zijn er vier stijlvolle banquetzalen. Drie daarvan kunnen met elkaar worden verbonden.
In de verschillende zalen kunt u met maximaal 110 personen vergaderen, met 125 personen dineren en voor 225 personen een feest geven.

| Kamertypes | Reserveren | |
|---|---|---|
![]() |
Deluxe American kamer De grootte van deze elegante kamers variëert van 30 tot 35 m2 met daarin 2 aparte bedden of 1 kingsize bed. Alle kamers zijn rookvrij en hebben individueel regelbare air-conditioning, Wi-Fi en koffie | Boek deze kamer |
![]() |
Classic American Room De comfortabele kamers zijn 20 tot 30 m2 groot en hebben 2 aparte bedden, 1 queensize of 1 kingsize bed. Alle kamers zijn rookvrij en hebben individueel regelbare air-conditioning, Wi-Fi en koffie/the | Boek deze kamer |
![]() |
Junior American Suite De luxueuze suites met een prachtig uitzicht over de Amsterdamse grachten of het bruisende Leidseplein, varieëren van 35 tot 45 m2 en zijn voorzien van kingsize bedden. Alle kamers zijn rookvrij en h | Boek deze kamer |
Hampshire Hotels heeft een aantal aantrekkelijke vergader arrangementen voor u samengesteld. Hierin zitten alle gewenste services en de prijs geldt per persoon. Wel zo eenvoudig!
| U krijgt: | 4 uur excl. € 55,00 |
4 uur incl. € 65,00 |
8 uur € 85,00 |
12 uur o.a. |
24 uur o.a. |
32 uur o.a. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plenaire vergaderzaal | ||||||
| Beamer & scherm | ||||||
| Flip-over, stiften & papier | ||||||
| Blocnotes & pennen | ||||||
| Ijswater & pepermunt | ||||||
| Onbeperkt koffie & thee | ||||||
| 'After 10 Hampshire coffee break' | ||||||
| Lunch(buffet) | ||||||
| 3-gangen diner | ||||||
| Overnachting inclusief ontbijt | ||||||
| Lunch (dag 2) |
Vraag offerte aan
Of bel: +31 (0)20 556 3000
Wij helpen u graag!
Belt u ons op: +31 (0)20 556 3000
| Zaalnaam | m2 | Hoogte | Rolstoel | Airco | Daglicht | WiFi | Aantal personen per opstelling | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| School | Theater | U-vorm | Diner | Carré | Cabaret | Receptie | |||||||
|
|
| |||||||||||
| W. Kromhout | 117 | 2,50 m | 40 | 100 | 32 | 60 | 36 | 42 | 100 | ||||
| Ed Cuypers | 49 | 2,50 m | 12 | 30 | 16 | 27 | 18 | 0 | 50 | ||||
| W. Kromhout + Ed Cuypers | 165 | 2,50 m | 52 | 110 | 48 | 90 | 42 | 56 | 150 | ||||
| C. Steinigeweg | 38 | 2,20 m | 23 | 70 | 30 | 70 | 38 | 36 | 80 | ||||
| Amsterdamzaal | 66 | 2,50 m | 20 | 45 | 24 | 27 | 24 | 25 | 65 | ||||
| W. Kromhout + Ed Cuypers + C. Steinigeweg | 251 | 2,50 m | 0 | 0 | 0 | 128 | 0 | 0 | 230 | ||||
Het Amsterdam American Hotel – Hampshire Eden heeft een rijke geschiedenis. Al in 1882 verbleven de eerste hotelgasten op deze unieke locatie aan het Leidseplein. Het huidige gebouw stamt uit 1902 en is een fraai voorbeeld van de Jugendstil. Absoluut middelpunt van dit rijksmonument is het Café Americain, de hotspot waar (hotel)gasten en Amsterdammers genieten van ontbijt, lunch of diner.
Stap bij het Amsterdam American Hotel – Hampshire Eden de deur uit en u staat midden in het culturele leven van Amsterdam. Op het Leidseplein en vlak daaromheen zijn tal van cafés, restaurants, clubs en theaters. Ook de drie belangrijkste musea van de stad zitten op loopafstand: het Rijksmuseum, het Van Gogh Museum en het Stedelijk Museum.
Het Amsterdam American Hotel – Hampshire Eden ligt in hartje Amsterdam. U hoeft de deur maar uit te lopen en u staat midden op het Leidseplein. De perfecte uitvalsbasis om uitgebreid te shoppen, lunchen en dineren, of voor kunst, cultuur en ontspanning:
Musea
Laat u inspireren in het Van Gogh Museum. Nergens ter wereld zijn zo veel schilderijen van Vincent van Gogh bij elkaar te zien. De vaste collectie bevat ruim 200 schilderijen, 500 tekeningen en meer dan 750 brieven. Het Stedelijk Museum geldt als het MoMA van Amsterdam. Topstukken zijn The Beanery van Edward Kienholz en werken van Kazimir Malevitsj, Matisse, Het Bauhaus en De Stijl. Naast Rembrandts Nachtwacht vindt u in het Rijksmuseum meesterwerken van onder anderen Johannes Vermeer en Frans Hals.
Theater
Bezoek een voorstelling in het DeLaMar Theater, de Stadsschouwburg of Theater Bellevue. In de zomer kunt u van juni tot en met september naar gratis voorstellingen – cabaret, muziek en dans – in het Vondelpark Openluchttheater.
Poppodia
Voor popconcerten kunt u terecht in de befaamde poptempels Paradiso en De Melkweg.
Te water
Bekijk de stad Amsterdam van een compleet andere kant en stap op een rondvaartboot of watertaxi.
Park
Doe zoals de Amsterdammers doen: geniet van het gezellige Vondelpark. Parkcafé Vertigo verhuurt gevulde picknickmanden.
Café Americain
Een begrip in Amsterdam en ver daarbuiten. Café Americain is een bekende ontmoetingsplek voor schrijvers, kunstenaars, artiesten en Amsterdammers. In het fraaie interieur in art-decostijl kunt u terecht voor ontbijt, lunch en diner. Op mooie dagen is het ruime terras een heerlijke, beschutte plek.
Iedere zaterdag kunt u aanschuiven voor een Afternoon Tea met sandwiches, scones, bonbons, koekjes en een pot bijzondere thee. Elke zondag is er Jazz Brunch met livemuziek, heerlijk eten en een relaxte lazy Sunday-sfeer.
Bar Americain
Geen enkele hotelbar in Amsterdam die zo’n bonte verzameling internationale sterren heeft mogen ontvangen als Bar Americain. Menig beroemd gast bestelt hier een Lemon Jack of Sunset Amore. Want cocktails zijn de specialiteit van het huis. Niet voor niets is de bar een hotspot voor cocktailminnend Amsterdam. Shaken or stirred, u mag het zeggen.
