Museum MORE zal in het najaar van 2020 als eerste museum ter wereld een solotentoonstelling wijden aan de nog steeds immens populaire schildercoach en culticoon.
2x overnachting inclusief uitgebreid ontbijtbuffet
2x 3-gangendiner in ons restaurant
Entree Museum MORE Gorssel en de Bob Ross expositie (op basis van beschikbaarheid)
1x lunch of lunchpakket
Wij bieden u een volpension arrangement inclusief ontbijt, lunch en diner zodat u niet meer de deur uit hoeft!
Volpension arrangement, inclusief:
1 x overnachting
1 x uitgebreid ontbijtbuffet
1 x uitgebreid diner in het restaurant
1 x lunch of lunchpakket
1 x upgrade naar luxe kamer of een suite
Glas verse jus d'orange bij het ontbijt
2 x Overnachting in een comfort kamer
2 x Uitgebreid ontbijtbuffet
1 x Tapas Menu
1 x Menu Avenarius
Exclusief verblijfsbelasting à € 2,95
Prijs is gebaseerd op 2 personen per kamer
Bij Hampshire Hotel – Avenarius wordt u gastvrij ontvangen door supergedreven medewerkers. Eigenlijk precies zoals u kunt verwachten in de Achterhoek. Dit romantische hotel, aan de rand van het gezellige dorpje Ruurlo, is ideaal gelegen voor fietsliefhebbers. In de directe omgeving zijn diverse routes te vinden langs boerderijen, landgoederen, kastelen en door idyllische plaatsjes als Lochem en Vorden.
De ligging aan bosgebied De Meene en de gastvrijheid zijn ideaal. En Hampshire Hotel – Avenarius heeft nog een groot pluspunt: het fantastische restaurant met een internationaal georiënteerde keuken. Hier kunt u de hele dag door terecht voor ontbijt, lunch of diner. Dineren kunt u ook in de Tapasbar van het hotel, met Spaanse hapjes en wijnen. Culinair genieten in combinatie met Achterhoekse gastvrijheid. Zo simpel is het.
Graag heten wij u welkom in Ruurlo
De omgeving van Hampshire - Hotel Avenarius leent zich bij uitstek voor een aantal dagen wandelen en fietsen. Maar er is meer te doen. Zo ligt op slechts een paar minuten lopen Kasteel Ruurlo met het hierin gevestige museum MORE (Moderen Realisme; de Carel Willink collectie).
Cultuur en musea
In het dorpje Ruurlo zijn diverse mooie historische gebouwen die het waard zijn om te bekijken. Denk aan de dorpskerk uit 1350, de windmolen Agneta uit 1851 en ook de Willibrord kerk (Cuyperskerk- net als het Rijksmuseum en de kerk in Kranenburg) uit 1871.
In en om Ruurlo zijn vele musea die u willen verwelkomen; een aantal ideeën:
In Hengelo (gld) het Achterhoeks Museum 1940-1945 met onder andere een verzameling uniformen en gebruiksvoorwerpen van Nederlandse, Duitse en geallieerde strijdkrachten.
Diverse saskische museumboerderijen in de directe omgeving (De Lebbenbrugge, Borculo); Erve Brooks (Gelselaar); Erve Kots (Lievelde).
Bronkhorst (kleinste stad van NL) is bijna een museum op zich. Leuk plaatsje met een Dickens museum, galerieën en een mooie wandeling naar het pontje (Ijssel).
Museum MORE in het Kasteel
In Kasteel Ruurlo, de tweede locatie van Museum MORE, staat het leven en werk van grootmeester Carel Willink centraal.
De opstelling toont de ontwikkeling van een zoekende kunstenaar, die zich later weet te ontplooien als de nooit geëvenaarde schilder.
Naast 45 werken van Carel Willink, zijn ook vijf bijzondere creaties van modeontwerpster Fong Leng te zien.
Kinderen
Ook voor kinderen is er in de nabije omgeving van alles te beleven. Denk aan het Doolhof. Het oudste en meeste groene Doolhof van Europa! Met zijn hoge, groene heggen is het precies zoals een doolhof er hoort uit te zien. Naast het Doolhof is ook het Kabouterpad, voor de echte kleintjes. Of breng een bezoek aan de ijsboerderij – met speelgelegenheid op slechts 5 km afstand van het hotel.
Het grootste attractiepark van de Achterhoek ligt in Lievelde en heet Megapret. Hier kunt u terecht voor buitenpret, binnenpret, waterpret en golfpret voor het hele gezin. In Het Land van Jan Klaassen in Braamt kunnen de kinderen piraat zijn op een schip, salto’s maken op de trampoline en een treinreis maken door het kabouterdorp.
Golfen
Binnen een straal van zo’n 10 km liggen een tweetal golfbanen. Net buiten Lochem ligt “De Graafschap” en Golfclub ’t Zelle ligt aan de weg richting Hengelo. Prachtige en uitdagende banen gelegen in het schitterende Achterhoekse landschap.
Restaurant
In het restaurant van Hampshire Hotel – Avenarius bent u welkom voor een uitgebreid ontbijt (met zelfgemaakte jam!), heerlijke lunch en uitgebreid diner. U kunt à la carte dineren of een menu bestellen. De keuken is internationaal georiënteerd en past zich aan de seizoenen aan. Voordat u ’s avonds aanschuift voor het diner, is het aan te raden in de buffetzaal te starten met een aperitief bij de open haard.
Tapasbar
U kent ze wel, die heerlijke Spaanse hapjes in aardewerken schaaltjes. Bij de Tapasbar bestelt u alle klassiekers, warm en koud en met of zonder Achterhoekse twist. Zoals gamba’s in knoflooksaus, tortilla van Naegelholt uit Ruurlo en antipasti met Iberico-ham. Bij mooi weer kunt u ook buiten op het terras van uw tapas genieten.
Uw trouwdag moet onvergetelijk en vooral onbezorgd zijn. Het is een van de belangrijkste dagen in uw leven en daarbij ook een van de mooiste dagen. Daarom is het van groot belang dat rekening wordt gehouden met al uw wensen, van de ceremonie tot de huwelijksnacht, zodat u samen met uw familie en vrienden optimaal kunt genieten. Hampshire Hotels helpt u heel graag uw trouwdag tot in de puntjes perfect te verzorgen.
|
|
088 - 5220 220 * | |
Bereikbaar op werkdagen tussen 9:00 en 17:00 uur | |
reservations@hampshire-hotels.com |
Geen files, een rustgevende omgeving en vooral geen stress: Hampshire Hotel – Avenarius heeft zeer prettige eigenschappen voor de zakelijke gast. En dat op nog geen uur rijden vanuit diverse plekken van het land. Buiten de goede bereikbaarheid en de rustige ligging van het hotel, zijn er aantrekkelijke extra services: gratis Wi-Fi in het hele hotel, gratis parkeren, mogelijkheid voor een late diner of early breakfast, en de mogelijkheid om in een aparte ruimte te lunchen of dineren met een grote of kleine groep.
Vergaderen en trainen op z’n Achterhoeks
Hier in de Achterhoek wordt het nuttige graag met het aangename verenigd. Ook wanneer het om zakelijke bijeenkomsten gaat als een vergadering, brainstormsessie, seminar, workshop of presentatie. Als vergaderlocatie is Hampshire Hotel – Avenarius geliefd in de wijde omtrek. Natuurlijk vanwege de ligging, aan de rand van bosgebied De Meene, de perfecte bereikbaarheid en het gratis parkeren. Maar vooral ook vanwege de fijne zalen. Dat zijn er drie in totaal, met ruimte voor maximaal 30 personen per zaal. Alle hebben airconditioning, veel daglicht, een flip-over en een scherm.
Hampshire Hotels heeft een aantal aantrekkelijke vergaderarrangementen voor u samengesteld. Hierin zitten alle gewenste services en de prijs geldt per persoon. Wel zo eenvoudig.
De prijzen zijn gemiddelde prijzen en o.b.v. beschikbaarheid.
Alle prijzen zijn inclusief BTW en geldig vanaf 8 personen.
088 - 5220 220 * | |
Bereikbaar op werkdagen tussen 9:00 en 17:00 uur | |
reservations@hampshire-hotels.com |
vanaf 15:00 uur
tot 11:00 uur
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype.
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.
Voor kinderen tot 2 jaar oud geldt een toeslag van €10,- per persoon per nacht voor het gebruik van babybedjes.
Voor kinderen van 3 tot 12 jaar oud geldt een toeslag van €40,- per persoon per nacht voor het gebruik van extra bedden.
Voor oudere kinderen of volwassenen geldt een toeslag van €45,- per persoon per nacht voor het gebruik van extra bedden.
Maximum aantal extra bedden / babybedjes in een kamer: 1.
Beschikbaarheid van een extra bed of babybedje is altijd op aanvraag en dient door het hotel te worden bevestigd.
Toeslagen worden niet automatisch meegerekend in het totaalbedrag en dienen tijdens het verblijf apart betaald te worden.
Huisdieren zijn niet toegestaan.